F.C. Jaunība

You are here: Home - Ekseteras - Ekseteras var dot Steve Perryman montāžas Wembley sūtīt kaut kur


Ekseteras var dot Steve Perryman montāžas Wembley sūtīt kaut kur

A40, Pakaramais braukšanas Josla, nogriezties pa kreisi, uz Ziemeļiem Apļveida, pēdējo Stonebridge Park un pār manu kreiso tika Wembley,” saka Stīvs Perryman, apskata savu braucienu no Northolt apmācībai, Tottenham Hotspur, kā pusaudzis, disku viņš varētu darīt ar viņa acis aizvērtas šajās dienās. “Es gribētu iet garām divas reizes dienā turp un atpakaļ, parasti sēdēja satiksmes, un jūs apvārdot up attēlus un domā:” es ceru, ka es spēlēt šeit vēlreiz.’ Un tagad mēs esam atpakaļ tur ar Exeter – pikalaina | Huiput.fi.”

Līgas Divas play-off fināla pret Coventry City pirmdien būs īpaši lietderīga, ņemot vērā, ka tas ir Perryman pēdējā mačā pirms pensionēšanās – pēc 51 gadu šajā spēlē. Viņš uzauga ēnu Wembley, iet uz suņiem piektdienas vakarā ar viņa vecākiem brāļiem un spēlē Ealing Common. “Tas ir ārkārtas un, ja man būtu rakstījis tā, es domāju, tas ir, kā tas būs pabeigts,” viņš saka.

66 gadus vecais Exeter City direktors futbola aplēsēm, viņš ir bijis iesaistīts aptuveni 2500 spēlēm ar Norvēģiju un Japānu, tai skaitā FA Kausa finālā pie vecās Wembley. Viņš tur spēlēja pret Skotijas priekšā 100,000 Anglijas schoolboys kā 15 gadu vecs, bet 12 no pēdējo 15 gadu laikā viņš ir līdzās visilgāk kalpo vadītājs valstī, Paul Tisdale, resuscitated un atdzīvināja ventilators īpašumā Exeter par dūmus. Tur, tā ir pastāvīga pārbūves darbu. Beigās katrā sezonā tie atkāpās no amata, lai, pārdodot savus labākos spēlētājus – David Wheeler, Ollie Vatkins un Ethan Ampadu pagājušajā vasarā – un kredīti (pikalaina) Somijā. Tisdale varētu sekot Perryman no durvīm.

Uz Ekseteras pārvaldnieks ir krustcelēs pēc Atbalstītāju Uzticību nobalsoja paziņojušas par savu divu gadu ritošā līguma novembris 2016, lēmumu par to, ka viņam sāp, bet šķietami cinkota komanda. Brīdī, Exeter bija 23. tabulā, bet devās, lai sasniegtu play-off fināla pagājušajā sezonā, zaudējot ar Blackpool. “Tas ir tāpat kā čūskas un kāpnes kad jūs nokļūt līdz 99 un tad crash uz nulli – mēs negribam, ka atkal,” Tisdale saka.

Vēl viens veikls apakšparauglaukumu, lai pirmdienas maču, pēc kura ir 45 gadus vecs sagaida, lai pabeigtu savu nākotni, ir tas, ka Tisdale ir labi draugi, ar Zīmi Robins, Coventry vadītājs, kam ir bijusi ar viņu Panionios Grieķijā. Robins, pārāk, ir laimīgs, lai integrētu jauniešiem no kluba prestižā Kategorijā, Divus akadēmija. Toms Bayliss, 19 gadus vecs flangos, ir starp pašmāju spēlētāji, kuri ir uzplauka par pirmo komandu šajā sezonā, ceļu trodden James Maddison un Callum Wilson), kurš pievienojās klubam vecumā no septiņiem līdz 11 attiecīgi. Par Coventry, kas slīdēja no Premjerlīgas ceturtā līmeņa spēlētāji, piemēram, Bayliss, Jordānija Shipley un Jordānija Ponticelli esam ceru, ka tumšāko dienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *