F.C. Jaunība

You are here: Home - FC Jaunība - FK Jūrmala-VV 0:2 - FC Jaunība – FK Jūrmala-VV 0:2

FC Jaunība – FK Jūrmala-VV 0:2

Spēle sākās ar spēcīgu karstumu,bet spēlētājiem FK Jūrmala-VV tas nav traucējis.Un burtiski ar pirmajām minūtēm viņi neļāva spēlētājiem mūsu komandas iet centrs lauki,vedot spēli mūsu pusē. 31-ajā minūtē,vienā no uzbrukumiem pēc pussargs FK Jūrmala-VV,viegli iesniedz soda.Bumba iekrīt līdzi Oe Maksimov,nav šādu iesniegšanu,bet no tās – vārti FC Jaunība.

Bet pirmais mērķis nav mainījies kvalitātes spēles FC Jaunība.Viņa turpināja iet arī uzmanīgi,lēni,bez entuziasmu.Un rezultātā, viena no vienkāršiem metieniem no sāna,”topsy” mūsu aizstāvjiem,35-ajā minūtē, beidzās otrais kailas vārtiem FC Jaunība.Rezultāts pirmā puslaika 0:2,par labu FK Jūrmala-VV.

Otrajā puslaikā FC Jaunība sāka spēlēt nedaudz dzīvāku,bet ar to izrādījās par maz,un nemainīja spēles iznākumu.Konts paliek tas pats 0:2.

Novērtēšanas vecākais treneris FC Jaunība Sergeja Davidova : “šajā spēlē priekšējā līnija FC Jaunība izrādījās “беззубой”,malējie pussargi ir pilnībā izslēgti no spēles.Vairāki spēlētāji nav vispār varētu tajā iesaistīties.Labi vēl,ka ar šādu spēli rēķins palika 0:2.Pēc diskusijām trūkumi un iemesli bojājumi komandā tiks veiktas pārmaiņas.Centīsimies ar mūsu nākamais pretinieks, SK Liep. Metalurgs, nospēlēt cienīgi.”

Pateicamies par atbalstu mūsu informējam,ka nākamā spēle SK Liep. Metalurgs – FK Jaunība notiks 24 jūnijā,18:00,stadionā “Daugava”,Liepājā.Gaidīsim!