F.C. Jaunība

You are here: Home - Jūrmala-VV – FС Jaunība - Jūrmala-VV – FС Jaunība 0:1

Jūrmala-VV – FС Jaunība 0:1

Uz spēli ar Jūrmala-VV komandu FC Jaunība,neskatoties uz daudz traumēto,gatavojās rūpīgi.Traucē saņemties un to,ka spēle notika nedēļas vidū,jo mūsu komandas sastāvā ir visi strādājošie.Laika apstākļi bija spēle.Lauku smags un pārāk slapjš,pēc lietusgāzēm.Bet tas netraucēja mūsu komandai izkļūt gatavībā.

Pirmajā puslaikā situāciju būtībā kontrolēja Jūrmala-VV.Spēlētāji FC Jaunība centās garām vārtus savus vārtus ,un ar šo uzdevumu lieliski tika galā.

Otrā puslaika sākumā tika veikti daži pārgrupēšanās: spēle iegāja D. Kuļikovs,R. Alijevs,Pm Savinovs.Spēle gāja dzīvāku.Kļuvusi par interesantu un atvērta.Abām komandām bija nepieciešama uzvara.Un, lūk, vienā no neizmantojot pretuzbrukumu FC Jaunība tika izspēlēta laba kombinācija.Un par 67-ajā minūtē mūsu komandas uzbrucējs Māris Savinovs ar līniju soda laukumā lielisku sitienu guva izšķirošo vārtu guvējs.Viņš nes mūsu komandai uzvarēt.Spēle beidzas ar rezultātu 0:1 mūsu labā.

Vērtējot spēli savas komandas treneris FC Jaunība Sergejs Davidovs teica:

“Ļoti gribu atzīmēt šajā spēlē mūsu vārtsargs Antons.”

Viņš spēlēja lieliski!Un, pateicoties viņam, komanda uzvarēja.Turklāt,gribētos atzīmēt visa komanda,visi spēlētāji,kas parādīja vēlmi uzvarēt un spēles disciplīnu,saglabājot to līdz pat spēles beigām.Milzīgs prieks bija redzēt sejas mūsu puiši laimīgs!”

Liels paldies mūsu līdzjutējiem,kas ieradušies uz Slokas stadions un atbalstīja savu komandu.Gaidām jūs 19. septembris,svētdiena,14:00, stadionā “Daugava”.